Skip to content

Untitled design

Kaisa Tsäro

Trennid: Agility grupi- ja eratrennid

EKL atesteeritud treener alates 2016.aastast

Vile klubi treener alates 2014. aastast

Koerakasvataja kennelis ‘’Lizzira’’

Lühitutvustus:
Olen koertega koos elanud terve oma elu. Esimene koer kellega kokku puutusin oli Arlekiini dogi, kes oli olemas juba enne minu sündi.
2008. aasta suvel võtsin oma pere koera, kääbuspuudli Sheikiga, esimest korda osa
koertenäitusest. Samal ajal toimus ka agility võistlus. Tol hetkel polnud mul õrna aimugi, millega tegu on ja ma poleks iial uskunud, et 10 aastat hiljem olen sama ala Eesti meister.
2009. aasta sügisel sattusin pooljuhuslikult sama puudliga Keida juurde agility trenni ja peale seda on agilityst saanud minu elu osa. Pärast Sheikit hakkasin jooksma oma treeneri koera Inglise Springerspanjeli Uzzie’ga. Temaga osalesin ka oma esimestel Eesti meistrivõistlustel.
Päris oma sportkoera, Shetlandi lambakoera Lizzi, võtsin aastal 2013.
2016. aastal võitsime Lizziga Eesti agility meistrivõistlused. Lisaks oleme Eesti ja Soome agility tšempionid ning rahvusvahelised agility tšempionid. Osalenud mitmel korral agility maailmameistrivõistlustel ja olnud korduvalt top 10 hulgas.

Aastal 2016. sündis üks väike sheltie Zira, kellega tulevikus teeme ka agilityt ja vaatame kus tee meid viib. Nüüdseks on Zira Eesti agility tšempion ja Soome agility tšempion. 2018. aastal võitsime temaga Eesti meistrivõistlustel agility raja ning samal aastal osalesime ka edukalt Maailmameistrivõistlustel. 2019. aastal võtsime Ziraga Moravia Open võistluse.

Aastal 2019 sündis veel üks väike sheltie, Zemi. Temaga mängime, treenime ning varsti ka võistleme.
2020. aastal võitsime I koha Lizziga Eesti meistrivõistlustel.

2021. aastal tegin oma tiimiga ajalugu ja võitsin Eesti meistrivõistlustel midi klassis kõik kolm kohta. I kohal Zira, II kohal Lizzi ja III kohal Zemi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga