Kaisa Tsäro

Trennid: Kutsikakool, algajate agility
EKL atesteeritud treener alates 2016.aastast.
Iseloomustus:

Olen koertega koos elanud terve oma elu. Ema räägib sageli ühest ammusest suvehommikust, kus kolme aastane mina ja meie Arlekiini dogi mööda põlluvahe teed jalutasime, minu peanupp vaevu heina tagant paistmas. Tema oli esimene koer kellega ma oma elus kokku puutusin.
2008. aasta suvel, kui oma kääbuspuudli Sheikiga esimest korda koertenäitusest osa võtsin toimus samal ajal ka agility võistlus. Tol hetkel polnud mul õrna aimugi, millega tegu aga jäin seda võistlust kauaks vaatama, üritades aru saada mis täpselt toimub.
2009. aasta sügisel sattusin pool juhuslikult sama puudliga agility trenni ja peale seda on agilityst saanud minu elu osa.Pärast Sheikit hakkasin jooksma oma treeneri, Keida Tirmaste, koera Inglise Springerspanjeli Uzzie’ga. Temaga osalesin ka oma esimestel Eesti meistrivõistlustel ning paljudel teistel rahvusvahelistel võistlustel.

Päris oma sportkoera, Shetlandi lambakoera Lizzi,  võtsin aastal 2013. Lizzist on saanud minu parim sõber ja tiimikaaslane. Tema noore ea kohta oleme agility maailmas juba päris palju saavutanud.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

6 + three =