Kaisa Tsäro

 

Trennid: Agility grupi- ja eratrennid, trikitrennid

EKL atesteeritud treener alates 2016.aastast

Koerteklubis ViLe koeri treeninud alates 2014 aasta

Koerakasvataja kennelis ‘’Lizzira’’

Iseloomustus:
Olen koertega koos elanud terve oma elu. Esimene koer kellega kokku puutusin oli Arlekiini dogi, kes oli olemas juba enne minu sündi.
2008. aasta suvel võtsin oma pere koera, kääbuspuudli Sheikiga, esimest korda osa
koertenäitusest. Samal ajal toimus ka agility võistlus. Tol hetkel polnud mul õrna aimugi, millega tegu on ja ma poleks iial uskunud, et 10 aaastat hiljem olen sama ala Eesti meister.
2009. aasta sügisel sattusin pooljuhuslikult sama puudliga Keida juurde agility trenni ja peale seda on agilityst saanud minu elu osa. Pärast Sheikit hakkasin jooksma oma treeneri koera Inglise Springerspanjeli Uzzie’ga. Temaga osalesin ka oma esimestel Eesti meistrivõistlustel.
Päris oma sportkoera, Shetlandi lambakoera Lizzi, võtsin aastal 2013.
Lizziga oleme saanud tiitli ‘’Eesti meister agilitys 2016’’. Lisaks oleme Eesti ja Soome agility tšempionid ning rahvusvahelised agility tšempionid. Osalenud mitmel korral agility maailmameistrivõistlustel ja olnud korduvalt top 10 hulgas.
Aastal 2019. võitsime Lizziga Eesti meistrivõistlused ja Ziraga saime pronksmedali. 
Aastal 2016 sündis üks väike sheltie, Zira. Zira on Eesti agility tšempion ja Soome agility tšempion. Võitnud Eesti meistrivõistlustel 2018 agility raja. Oleme osalenud edukalt maailmameistrivõistlustel 2018. Aastal 2019. võitsime Ziraga Moravia Open võistluse. 
Aastal 2019 sündis veel üks väike sheltie, Zemi. Temaga mängime, treenime ning varsti ka võistleme. 

Image may contain: dog and outdoor

Vasakult: Zira, Lizzi ja Zemi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

3 × 5 =