Skip to content

Untitled design

Kuulekus

Kuulekuskoolituse trennid ViLe klubis:

Trennis lähenetakse igale koerale individuaalselt.
Trennis räägitakse koera treenimisest, motiveerimisest, koera ja omaniku vahelistest suhetest ja kõigest muust vajalikust lihtsaks ja paremaks eluks koos koeraga.

Trennis alustatakse lihtsamatest asjadest: koera motiveerimine ja lihtsamad käsklused – istu, lama, seisa, siia ja siis liigutakse edasi vastavalt omaniku soovidele.

Kindlasti võetakse arvesse iga omaniku huvisid ja keskendutakse asjadele, mis neile ka huvi pakuvad või millega probleemid tekkinud on.

Registreeri trennidesse ennast SIIN.
Tekkinud küsimustest anna teada: vileinfo@gmail.com

Meie klubi treenerid

—-

Kuulekuskoolitus (KK) on ala, mis algselt loodi teenistuskoerte treenimiseks. KK treeningutel ja võistlustel võivad käia kõik koerad. Paljud inimesed soovivad endale lihtsalt kuulekat sõpra, ega soovi võistelda.
Kuulekuskoolituse eesmärgiks on anda koertele kuulekuse algõpetus, õpetada koeraomanikele õiget ja asjalikku suhtlemist koeraga.

Kuulekuskoolitus on rahvuslik ala, mis on välja töötatud Eesti juhtivate teenistuskoerte treenerite poolt. Soovijatel on võimalus võistelda ja käia eksamitel . Eksamitel ja võistlustel kontrollitakse õpitu tulemust. Ülesannete täitmisel hinnatakse korrektsust, allumist ja kontrollitavust. Samas on ka olulised koera energia ja rõõm tehtud tööst.
Võisteldakse kolmes astmes KK-1 , KK-2 ja KK-3
Kuulekuskoolituses korraldatakse ka Eesti meistrivõistlusi, sellel tasemel ei näe enam eksimusi, vaid määravad kiirus ja korralduste täitmise täpsus. Meistrivõistlused toimuvad vaid kõige kõrgema klassi KK-3 koertele.