Skip to content

Untitled design

Laps ja Koer koolitus

👶🐕👧Laps ja Koer loeng:
Lektor: Kristina Mägi
Kristina Mägi on Hea Koer koertekooli treener ja koeraomanike koolitaja, ta on Hea Koer koertekoolis loonud mitmeid koolitusi mh Kodukoera põhikoolitus, kutsikate eelkool ja Võtaks Koera?! koolitusi.
Tal on 15-aastane koeraomanike koolitamise kogemus ning tema juures on õppinud umbes 4000 koera.
Rohkem infot siin: http://heakoer.com/hea-koer/minust/
🗓 4. veebruar 2023
⏰11.00 – 13.30
Päevakava:
11.00 – 13.30 – Koerte stressisignaalide loeng
13.30 – 14.30 – Lõunapaus
14.30 – 17.00 – Laps ja Koer loeng
📍Asukoht: Viljandi Centrumi hotelli suur seminarisaal (Tallinna 24, Viljandi)
💶Loengute hind:
1 loengu hind: 30€ (ViLe liikmele 25€)
2 loengu soodushind: 50€ (ViLe liikmele 45€
 
📖Loengu info:
Lapsed ja koerad – parimad sõbrad. Nii me tahaksime mõelda. Kõik need armastatud lood: Tjorven ja Pootsman, Olle ja Svip, Nana ja “ta” lapsed Peeter Paanist jne.
Sageli kodudest aga sellist idülli ei leia. Koerad näksavad lapsi või urisevad nende peale. Lapsed kardavad või kiusavad koera.Mõni laps ütleb, et selle koera võiks nüüd kodust ära viia, sest ta pole enam üldse armas… Ja ometi algas kõik paljulubavalt…
Kuidas aidata lapsel ja koeral head suhet ehitada? Teeme selgeks, mida peaks täiskasvanu teadma koera vajadustest ja käitumisest. Samuti käime läbi olulisemad koera kehakeele signaalid, mis viitavad sellele, et koer ei tunne end hästi. Tundes stressisignaale, oskad ennetada tõsisemaid konflikte.
Lisaks teeme selgeks, millised ohud on erinevas vanuses lastel koeraga suheldes ja kus sõnumid kõige sagedamini “tõlkes kaduma lähevad”.
Selleks, et probleemkohad vaid jutu tasandile ei jääks, vaatame fotosid ning videoid. Jälgimisoskuse ning olukorra hindamise treenimine on otsustava tähtsusega edukaks lapse ja koera kasvatamiseks.
Loengu lõpuks paneme kaks poolt kokku ning sõnastame olulised tegutsemispõhimõtted nii lapsevanema kui koeraomaniku seisukohast.
“Me võtsime koera, et laps kasvaks koos koeraga üles. See muudab lapse paremaks, teistega arvestavaks inimeseks!” See juhtub ainult siis, kui me õpetame last koeraga arvestama. Kuidas seda teha nii, et nii lapsel, koeral kui lapsevanemal oleks hea ja turvalisem elada, saadki loengult teada.

🚗Parkimine:
Centrumi ja Centrum 2 parkla on ainult 2 tundi tasuta. Edasi 30 min 0.5€ (max parkimise aeg 4 tundi)
Tasuta lähimad suured parklad:
* Uku keskus
* Viljandi Turg