Skip to content

Untitled design

Koerte stressisignaalid koolitus

🐕 Koerte stressisignaalide loeng: 🐕
Lektor: Kristina Mägi
Kristina Mägi on Hea Koer koertekooli treener ja koeraomanike koolitaja, ta on Hea Koer koertekoolis loonud mitmeid koolitusi mh Kodukoera põhikoolitus, kutsikate eelkool ja Võtaks Koera?! koolitusi.
Tal on 15-aastane koeraomanike koolitamise kogemus ning tema juures on õppinud umbes 4000 koera.
Rohkem infot siin: http://heakoer.com/hea-koer/minust/
🗓 4. veebruar 2023
⏰14.30 – 17.00
Päevakava:
11.00 – 13.30 – Laps ja Koer loeng
13.30 – 14.30 – Lõunapaus
14.30 – 17.00 – Koerte stressisignaalide loeng
📍Asukoht: Viljandi Centrumi hotelli suur seminarisaal (Tallinna 24, Viljandi)
💶Loengute hind:
1 loengu hind: 30€ (ViLe liikmele 25€)
2 loengu soodushind: 50€ (ViLe liikmele 45€
 
📖Loengu info:
Kuidas mõista, mida koer sulle öelda tahab? Ilmselt oled sinagi kogenud ootamatut urinat või sööstu enda poole. Võib-olla on mõni koer sind isegi ootamatult näksanud. Loodetavasti ei läinud hullemini… Jääb aga küsimus, miks see siis nüüd nii läks ja kuidas ma oleks saanud seda ära hoida? Kui me ei oska lugeda koerte varaseid stressisignaale, siis ongi agressioon üllatav. Stressisignaalide lugemise oskus on ülimalt oluline nii koeraomanike jaoks kui ka lapsevanemate jaoks, et osata oma lapsi kaitsta ja neilegi õpetada, millal koer end halvasti tunneb.
Koerad annavad alati oma kehakeelega teada, kas nad tunnevad end mugavalt või mitte. Kui me paneme koera talle ebamugavasse olukorda ja sunnime teda sellises situatsioonis olema nii, et talle ei paista võimalust sellest olukorrast väljuda, võib iga koer hammustada.
Me peaksime andma endast parima, et hoida ära neid olukordi, kus koer tunneb end nii halvasti, et tal ei jää muud üle kui rünnata. Jah, koerad on erinevad ja mõned koerad taluvad erinevaid situatsioone paremini kui teised. Iga koer on ainulaadne isiksus ja sellega tuleb arvestada.
Selleks, et õppida koera kehakeelt paremini tundma, et mõista, mida su koer sulle ütleb, siis tule kohale! Vaatame palju fotosid ja videoid ning analüüsime seda, mida neist välja lugeda võib.
Loengule on oodatud kõik koertest (ja inimestest) hoolivad inimesed, kes soovivad koerte kehakeelt ladusamalt lugema õppida.

🚗Parkimine:
Centrumi ja Centrum 2 parkla on ainult 2 tundi tasuta. Edasi 30 min 0.5€ (max parkimise aeg 4 tundi)
Tasuta lähimad suured parklad:
* Uku keskus
* Viljandi Turg