Platinum

Image result for platinum koeratoit

Platinumi koeratoitu saavad tellida soodsamalt kõik klubi liikmed ja agility või kuulekuse trennis käijad ning ka kutsikakooli lõpetajad!

Telli toit või proovipakid e-poest: www.koeratoit.ee

Sooduskoodi saamiseks kirjuta: kriste.kosseson@gmail.com

Miks eelistada just Platinumi:

  • Platinum koeratoit sisaldab rohkelt liha (kuivtoidus 70%, märgtoidus 83%) ning ainult parimaid tooraineid, mis on sobilikud ka inimtoiduks (riis, kartul, köögiviljad). Kõik Platinumi tooted sisaldavad ainult pakendil märgitud koostisosasid (liha on nimekirjas alati esimene).
  • Unikaalne toiduvalmistamisviis – õrnal surveaurutamise meetodil valmivad lihatükid koos köögiviljadega ilma vett lisamata vaid 95° C juures. Küpsetusprotsessi järel toimub toidu aeglane ja hoolikas kuivatamine. Külmpressitud õlid, ürdid ja vitamiinid on toitainete säilimiseks lisatud toidule toatemperatuuril.
  • Platinum kuivtoit pakendatakse koheselt peale valmimist õhukindlatesse, maksimaalselt 5kg alumiiniumkottidesse. Selline pakendamine tagab Platinumi värskuse ja mahlakuse ning mis kõige olulisem – hoiab ära lestade tekke (toidu sisse sattuvad lestad on sageli allergiate, nt seletamatu sügelemine, põhjustajateks).
  • Platinum kuivtoit ei paisu maos, toit läbib seedekulgla kiiremini ning maokeeru tekkimise oht kahaneb sellega oluliselt. Lisaks vajavad koerad peale söömist lühemat puhkeaega.
  • Toidupalad on pehmed (niiskus, naturaalne sisaldus 18%) ja suure toiteväärtusega, seega toidukogus on märgatavalt väiksem võrreldes tavalise toiduga.
  • Sobib kõikidele koertele olenemata vanusest ja tõust, ka allergilistele koertele (soovitame allergikutele Lamb+Rice või teraviljavaba Iberico+Greens).
  • LÕHNAB KUI LIHA, MAITSEB KUI LIHAImage result for platinum koeratoit