Klubi

Koertklubi ViLe on asutatud aastal 2009 eesmärgiga arendada agilityt ja koera kultuuri üldisemalt Viljandis ja Viljandimaal. Klubi loodi selleks, et propageerida lugupidavat ja heaperemehelikku suhtumist loomadesse ja loodusesse. Enda eesmärkide saavutamiseks korraldab ViLe koeraomanikele koolitusi, võistlusi ja muid koeraharrastusega seotud üritusi. ViLe pooldab pehmeid koolitusmeetodeid koerte treenimiseks. Meie treenimise põhimõteteks on:
– väsinud koer on hea koer
– naudi seda aega, mille sa enda koeraga koos veedad
– trennist lahku alati parema tujuga, kui sul sinna tulles oli
– koostöö koera ja koerajuhi vahel on aluseks pikale ja nauditavale elule
ViLe põhitegevuseks on agility arendamine Viljandi piirkonnas. Selleks korraldame regulaarselt agility võistlusi. Esimese ametliku agility eksami korraldasime 04.09.2011. Iga aastaga oleme enda tegevust edasi arendanud, mille tulemusena toimusid 2013 aasta Eesti meistrivõistlused agilitys Viljandis. 2015 aasta Eesti meistrivõistlused agilitys toimusid koerteklubi ViLe ja Aktiivi koostööl Saaremaal.
Lisaks agilityle toimuvad koerteklubi ViLe-s:
– kutsikakool
– kuulekuskoolitus
Koerteklubi ViLe on enda tegevusega pälvinud ära märkimist. Nii valiti 2013. aastal ViLe kõige sõbralikumaks klubiks, meie korraldatud Eesti Meistrivõistlused Agilitys parimaks agilityvõisltuseks ja klubi liige Indrek Timaste parimaks rajaabiliseks.
Meie töö ei oleks võimalik ilma toetajateta. Koerteklubi ViLe tähtsaimaks varaks on meie klubi liikmed ja teised vabatahtlikud, kes ürituste korraldamise võimalikuks teevad. Vähem tähtsamad ei ole ka sponsorid, kes meie üritusi auhindadega toetanud on. Samuti tahame tänada meie pikaajalisi koostöö partnereid:
Veel kasulikke linke:

Loe veel:
Meie liikmed
Liitu klubiga
Toimkonna kaardid